استمرار امداد رسانی هلال احمر به سیل‌زدگان/انجام ۱۵۰ سورتی پروازی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

صارم رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی، اظهار داشت: قبل از وقوع سیلاب اقلام امدادی و غذایی را در پایگاه‌های جمعیت هلال احمر دپو کردیم و آماده باش همه عوامل امدادی را در دستور کار قرار دادیم.

وی با اشاره به استقرار معاونان هلال احمر در شهرستان‌های سیل زده استان به عنوان نماینده تام الاختیار، عنوان کرد: هم اکنون بحث امداد رسانی در حال انجام است و تا کنون ۱۵۰ سورتی پروازی را به شهرستان‌های پلدختر، نورآباد، کوهدشت و… داشته ایم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان، با تقدیر از نیروی انتظامی، ارتش، سپاه و مردم در رابطه با ارائه خدمات به سیل زدگان، گفت: همچنان خدمات و امدادرسانی‌های هلال احمر به این مناطق ادامه دارد تا بتوانیم وظیفه‌ای که بر عهده داریم را انجام دهیم.

رضایی همچنین خطاب به فرمانداران، بیان داشت: جمعیت هلال احمر در همه شهرستان‌های استان اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است، سیل کمک‌های مردمی و همچنین اقلام امدادی از جمعیت هلال احمر به سمت لرستان می‌آید، این امدادرسانی ادامه خواهد داشت.

وی، از استقرار ۱۰ تیم عملیاتی هلال احمر در منطقه خبر داد و گفت: این تیم‌ها کار امداد رسانی، توزیع اقلام و… را انجام می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *