بیمارستان فوق تخصصی میلاد در لاهیجان افتتاح شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه بیمارستان ۱۸۰ تختخوابی میلاد لاهیجان در حاشیه سفر رئیس جمهوری به استان گیلان با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

مدیر بیمارستان میلاد گفت: این بیمارستان تنها بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در شهرستان‌های شرق گیلان محسوب می‌شود و از بهمن ماه سال گذشته در لاهیجان شروع به کار کرده بود.

بیمارستان میلاد دارای بخش‌های جراحی، داخلی، دی کلینیک، بخش‌های اطفال و بخش‌های ویژه c.c.u، I.c.u، بخش دیالیز، بخش‌های دیپلمات، بخش زنان و N.I.C.U، اتاق عمل، اورژانس و درمانگاه است همچنین بزودی بخش قلب نیز در این بیمارستان راه اندازی می‌شود.

مدیر بیمارستان میلاد در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: این بیمارستان تنها بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در شهرستان‌های شرق گیلان است که از بهمن ماه سال گذشته در لاهیجان شروع به کار کرده است.

فاطمه سلیمانی افزود: از ویژگی‌های این بیمارستان داشتن اتاق‌های V.I.P (اتاق‌های ویژه) است و این بیمارستان از شهرهای شرق گیلان و برخی از شهرستان‌های غرب مازندران نیز پذیرای بیمار است که نقش مهمی در کاهش مراجعات بیماران به مرکز استان دارد.

وی ادامه داد: برای ساخت این بیمارستان ۱,۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده از این میزان ۲۷ میلیارد ریال تسهیلات بخش دولتی بوده است.

گفتنی است عصر امروز بیمارستان پیشرفته «پیروز» لاهیجان به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *