توسعه رونق تولید در شهرستان ایجرود ضروری است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی خاتمی شامگاه چهارشنبه درجلسه شورای اداری شهرستان ایجرود در محل فرمانداری ایجرود ،گفت:  شهرستان ایجرود مشکلات بسیار فراوانی دارد که باید مسئولین  برای رفع این مشکلات بیشتر تلاش کنند.

وی با بیان اینکه چهار بانده کردن جاده زنجان به بیجار از مطالبات مردم شهرستان ایجرود است، اظهار کرد: با تحقق این امر مهم امنیت رانندگان در این محور تامین می شود و تردد به راحتی انجام می شود. 

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس با بیان اینکه شهرستان ایجرود ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه صنایع دستی و گردشگری دارد، گفت: باید به صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایحرود بسیار توجه شود تامسیر ترقی را طی کند. 

خاتمی بر لزوم توسعه رونق تولید در شهرستان ایجرود تاکید کرد و یاد آورشد:  باید زیر ساخت‌های لازم برای رونق تولید در شهرستان ایجرود فراهم شده و از تولید کننده حمایت شود. 

وی با بیان اینکه برای توسعه تولید و اشتغال باید حمایت لازم از سرمایه گذاران انجام شود، ابراز کرد: زمانی توسعه همه جانبه محقق می شود که زیر پای سرمایه گذار فرش قرمز پهن شود. 

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس  تصریح کرد: سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال و تولید در یک  منطقه نیاز به حمایت وپشتیبانی دارد و مدیران دستگاههای اجرایی دست سرمایه گذاران را بگیرند. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *