جای خالی تیم لیگ برتری درکرمان/وضعیت فوتبال بانوان کرمان خوب است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج عصر پنجشنبه در دیدار با استاندار کرمان اظهار داشت: واقعیت این است که استان کرمان در زمینه فوتبال بانوان وضعیت خیلی خوبی دارد و سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال بانوان از کرمان است.

وی افزود: اعتقاد من این است که برای جلوگیری از اعتیاد و مشکلات اجتماعی باید جوانان و جامعه به سوی ورزش سوق داده شوند.

تاج با اشاره به اینکه سهم فوتبال در حوزه ورزش زیاد است، گفت: امروزه در یک هفته میلیون‌ها نفر برای تماشای فوتبال به ورزشگاه‌ها می آیند و بیش از ۴۰ میلیون نفر در خانه‌ها پای تلویزیون مسابقات را تماشا می‌کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور بیان کرد: اکنون فوتسال با فاصله معنی داری پشت سر فوتبال است و در زمان برگزاری مسابقات فوتسال سالن‌ها کامل پر هستند و در حال حاضر فوتسال ایران رتبه سوم جهانی را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به اینکه از نظر ما کرمان استان برخورداری است، عنوان کرد: ما در زمینه ورزشگاه و زمین فوتبال در استان کرمان مشکلی نداریم ورزشگاه امام علی (ع) و مس ورزشگاه‌های مجهزی است.

تاج ادامه داد: تیم ارزیابی برای هیئت‌های فوتبال سراسر استان در نظر گرفته ایم و براساس ارزیابی‌ها از عملکرد هیئت فوتبال استان کرمان راضی هستیم و اعتقاد داریم جای یک تیم لیگ برتری در استان کرمان خالی است.

وی گفت: هر کمکی از دستم بر بیایید انجام می‌دهیم و به دنبال ایجاد تعادل در زمینه امکانات در سطح کشور هستیم.

تاج با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی خوب نیست و باید از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنیم، گفت: تا حد امکان از اعزام برون مرزی تیم‌ها جلوگیری کرده ام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *