دانشگاه ها زمینه را برای رشد جوانان درفضای پاک و معنوی فراهم کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام عصر سه شنبه در دیدار با وزیر علوم با اشاره به اینکه در بدنه نظام نگاه ها به سمت سلامت آفرینی است، بیان کرد: ارزش ها غالب است اما کمی نازیبایی مشاهده می شود که برای اسلام زیبنده نیست و انتظار این است که این موارد برطرف شود تا شاهد سلامت در کلان باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه متاسفانه نگرانی و دغدغه وجود دارد، تصریح کرد: باید مجموعه های فرهنگی در جای خود کار اصلی را انجام دهند و دانشگاه نیازمند حاکم شدن یک ساز و کار درست است.

وی اظهار داشت: مسئله اساسی ترتیب دادن ساز و کار برای جوانان به منظور رشد در فضای معنوی و پاک و سالم است که این مهم رسالت اصلی دانشگاه ها است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: کنون شورای عالی انقلاب فرهنگی کمی ار اصالت خود فاصله گرفته که باید در جای خود مورد توجه قرار گیرد

وی ادامه ادامه داد: اکنون تا حدودی در دانشگاه ها فضای آرام برای حرکت در عرصه های مختلف وجود دارد

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ادامه داد: باید به یک سری رشته ها که بیشتر در انسان سازی نقش دارند اهمیت داد تا گام دوم انقلاب بهتر از گام اول برداشته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *