راهپیمایی حمایت از جمعه های بازگشت فلسطین در اراک برگزار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، جمعی از مردم مومن و ولایتمدار شهر اراک که ظهر جمعه به منظور اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در مصلای بیت المقدس این شهر حضور یافته بودند، پس از اقامه نماز، با حضور در راهپیمایی حمایت از جمعه های بازگشت فلسطین، حد فاصل ابتدای خیابان دانشگاه تا میدان سلمان فارسی را پیمودند و در این مسیر با مشت های گره کرده و فریادهای رسا، بیزاری خود را دشمن متجاوز صهیونیستی و حامیان آن اعلام کردند.

براساس این گزارش، شعارهایی از جمله «فرموده خمینی و خامنه ای چنین است، حمایت از فلسطین تکلیف مسلمین است» و دیگر شعارهای ضدصهیونیستی، اعلام کردند که همواره در حمایت و پشتیبانی از مظلومیت ملت فلسطین در برابر تجاوزکاران ثابت قدم هستند و این مسیر تا محو شدن دشمن از صفحه روزگار ادامه دارد.

گفتنی است در پایان این راهپیمایی که با حضور گسترده نمازگزاران اراکی با هدف اعلام حمایت از حرکت عظیم مردم فلسطین در برابر دشمن متجاوز برگزار گردید، قطعنامه ای نیز در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از راهپیمایی های بازگشت ملت فلسطین خوانده شد.

همچنین قابل ذکر است که شهر اراک، نخستین مرکز استان در کشور بود که اقدام به برگزاری راهپیمایی حمایت از جمعه های بازگشت فلسطین کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *