طرح ظفر پلیس در شازند اجرایی شد/ توقیف ۲۰۲ خودروی قاچاق بر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ یوسف سپهوند اظهار داشت: مرحله چهارم از طرح ظفر به مدت ۱۵روز در سطح شهرستان شازند عملیاتی شد.

وی ادامه داد: در اجرای طرح ظفر در سطح شهرستان شازند، ۱۸نفر خرده فروش مواد مخدر و ۷۹نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند و در حدود ۶کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنان کشف شد.

این مقام انتظامی برخورد با سارقان را بعد دیگری از اهداف اجرای این طرح برشمرد و اضافه کرد: در مدت زمان اجرای این طرح در شهرستان شازند، ۲۳ نفر سارق و یک باند سارقان مسلح احشام دستگیر شدند و در مجموع از دستگیرشدگان ۴۱ فقره انواع سرقت کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی برخورد با قاچاقچیان کالا را از دیگر برنامه های عملیاتی پلیس در اجرای طرح ظفر ۴ خواند و با اشاره به کشف ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در مدت زمان اجرای این طرح در شهرستان شازند گفت: در اجرای این طرح عملیاتی ۲۰۲ دستگاه خودروی شوتی توقیف و با هماهنگی مرجع قضائی به پارکینگ انتقال داده شد.

وی ادامه داد: بخشی دیگر از اقدامات پلیس در اجرای طرح ظفر ۴، همکاری با اتحادیه ها و بازدید از ۱۲۴واحد صنفی در سطح شهرستان بود که در نتیجه این بازدیدها، ۱۸ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند و به ۸ واحد صنفی اخطار پلمپ و به ۸ مورد تذکر کتبی صادر شد و ۳ متصدی واحد صنفی نیز به علت ارتکاب جرم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *