مراسم افتتاحیه طرح آموزشی تربیت مربی «شهید ایزد دوست» انجام شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز (چهارشنبه) مراسم افتتاحیه طرح آموزشی تربیت مربی «شهید ایزد دوست» توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور «حجت الاسلام عاملی» مسئول نهاد دانشگاه فرهنگیان و صفری معاون آموزشی پژوهشی و فرهنگی پردیس امام علی (ع) دانشگاه فرهنگیان به همراه مسئولان و معاونان، در ساختمان ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار گردید.

این طرح فرهنگی یک دوره بلند مدت دو ساله با هدف تربیت و آموزش مربیان تربیتی است که با همکاری جبهه فرهنگی و نهاد نمایندگی دانشگاه فرهنگیان ویژه دانشجو معلمان اجرا می‌شود.

در این برنامه که صورت مجازی برگزار شد حجت الاسلام دادگر مسئول نهاد دانشگاه فرهنگیان کشور بود با قدردانی از برگزار کنندگان این طرح، اظهار کرد: قطعاً اجرای این طرح در تربیت مربیان حائز اهمیت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان از پتانسیل علمی و تقوایی برخوردار است، گفت: کارهای عمیق فرهنگی در سطح دانشگاه فرهنگیان باید با کیفیت بیشتر و بهتری برگزار شود.

گفتنی است؛ طرح آموزشی تربیت مربی» شهید ایزد دوست» با هدف شناسایی دانشجویان مستعد و توانمند در زمینه تربیت نسل نوجوان، هدایت و ارتقای سطح معرفتی و مهارتی دانشجو معلمان، پشتیبانی محتوایی و فکری مداوم برای اعضای طرح به صورت بلند مدت در هنگام فعالیت‌های خود در منطقه، هم گرایی و هم افزایی بیشتر دانشجو معلمان با مربیان تربیتی مجموعه‌های فرهنگی استان برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *