مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان استان مرکزی در اراک برگزار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان استان مرکزی با شرکت ۷۰ کشتی گیر در ۴ گروه سنی در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

براساس این گزارش، مسابقات کشتی آزاد با شرکت ۴۰ کشتی گیر طی چهار دوره و انجام ۴۰ کشتی پیگیری شد که در گروه سنی «A»، مصطفی ذاوی، مرتضی محرابی، شکرالله چراغی، امیر خسروی، مهدی خسروی و مجید میرزایی در اوزان ۶۲، ۷۰ ،۷۸، ۸۸، ۱۰۰ و۱۲۵ کیلوگرم عناوین نخست را به دست آوردند.

در گروه سنی «B»، قاسم جهاندوست، یارمراد بابایی، مجید بغدادی، حسین نادری و حسین کرمانی در اوزان ۷۰،۶۲ ۷۸ ،۸۸، ۱۰۰ و ۱۲۵ کیلوگرم مقام اول به دست آوردند.

به گزارش مهر، در گروه «C» هم سعید آمین، فخرالدین روانبخش، علی اکبر رضایی، محمد معقولی و غلامعلی رشتیانی در اوزان، ۶۲، ۷۰، ۷۸ ،۸۸ و ۱۰۰ کیلوگرم عناوین نخست را کسب کردند.

در گروه سنی «D»، حجت الله کریمی، حسین شیخی، سید ابوالفضل نوابی، ایرج صدیق افشار و محمد حسین محبی در اوزان ۶۲، ۷۰، ۷۸، ۸۸ و ۱۲۵ کیلوگرم مقام‌های نخست را به خود اختصاص دادند.

در گروه «E»، عزت الله صمدی، مسعود حسنی، حبیب الله برماسی و مصطفی رضوانی نیز در اوزان ۱۲۵،۸۸،۷۸،۷۰ کیلو مقام‌های اول را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، همچنین مسابقات کشتی فرنگی پیشکسوتان استان مرکزی با شرکت ۳۰ کشتی گیر طی ۴ دوره با انجام ۳۵ کشتی پیگیری شد که در نهایت، در گروه سنی «A» حمیدرضا قزوینی، محسن کاظمی، اسکندری چگینی، ابراهیم صمدی و مجید حکمت در اوزان ۶۲، ۷۰، ۷۸، ۸۸ و ۱۰۰ کیلوگرم عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

در گروه سنی «B»، محمد ساریخانی، حمید فرهادی، محمد نعمتی، عیسی لک و سعید سبزی در اوزان ۷۰، ۷۸، ۸۸ و ۱۲۵ کیلوگرم به مقام اول دست یافتند.
در گروه «C»، روزبه حاجیان، مرتضی عزیزی، سهراب محمودی، بهمن لطیفی و ابوالفضل قاسمی در اوزان ۶۲، ۷۰، ۷۸ و ۸۸ و ۱۲۵ کیلوگرم عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

در گروه سنی «D»، مجید شاهسوارانی، رحیم بوالحسنی، محمد کاوه پور، محمدرضا اسدی و حمیدرضا عزیزمحمدی در اوزان ۷۰ ۷۸، ۸۸، ۱۰۰و ۱۲۵ کیلوگرم مقام‌های نخست را به خود اختصاص دادند.

در گروه سنی «E» هم امیرهوشنگ پارسامنش، مرتضی امیری، عباس محمدی، علی محمد فرمانبردار، ابوالفضل شیخی نژاد و حسین خدام در اوزان ۶۲، ۷۰، ۷۸، ۸۸، ۱۰۰و ۱۲۵ کیلوگرم عناوین نخست را به دست آوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *