مقالات همایش پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا کتاب می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «مجموعه مقالات همایش بین المللی پیامد های اجتماعی و فرهنگی کرونا بر حوزه های میراث فرهنگی گردشگری و صنایع فرهنگی خلاق و هنرهای سنتی» فروردین ماه سال آینده منتشر می شود.

علیرضا حسن زاده رییس پژوهشکده مردم شناسی با اعلام این خبر گفت: این کتاب تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۰ با مشارکت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات  چاپ و منتشر خواهد شد.

او با اشاره به اینکه دبیر اجرایی این همایش مصطفی اسد زاده بود افزود: مجموعا ۶۳ پیش نشست پیش از همایش و ۲۰ پانل علمی در طول دو روز برگزاری آن برگزار و ۲۶۰ سخنرانی علمی از سوی محققان و اساتید ایرانی و غیر ایرانی ارائه شد.

عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت : این نشست ها زمینه تبادل تجربه و یافته های علمی را فراهم کرد و محققانی از کشور های فرانسه، ترکیه، یونان، هند، امریکا، افغانستان، تاجیکستان، کرواسی  و … در این نشست ها به ارائه نتایج تحقیقات خود پرداختند.

حسن زاده گفت: این همایش و نشست های تخصصی از سوی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با همکاری و مشارکت اصلی پژوهشکاه فرهنگ هنر و ارتباطات برگزار شد و  دانشگاه ها و مراکزی چون دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه گیلان دانشگاه مازندران دانشگاه علامه طباطبایی دانشگاه سلجوق ترکیه موسسه یونس امره موسسه فرهنگی اکو و غیره در آن مشارکت داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *