پشت‌میزنشینی مسئولان مشکلات جامعه را رفع نمی‌کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی شامگاه شنبه در جمع مسئولان و قشرهای مختلف مردم دامغان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب به میزبانی مسجد جامع این شهر ضمن بیان اینکه فقر در جامعه با پشت‌میزنشینی مسئولان رفع نمی‌شود و این میز باید محل خدمت به مردم باشد، ابراز داشت: اگر مسئولان اعتبارات دولتی را خرج میز خود کنند دیگر اعتبار و بودجه‌ای برای اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی باقی نخواهد ماند.

وی ضمن بیان اینکه ملت ایران با شعار خواستن و می‌توانیم توانستند پیشرفت کنند و اکنون نیز باید این راه را ادامه دهند، افزود: دو واژه امید و می‌توانیم، رشد و توسعه کشور تداوم خواهد یافت و نگرانی از هیچ‌چیز نگران وجود ندارد.

امام‌جمعه بندرعباس بابیان اینکه متأسفانه غرب‌زده‌ها و رژیم پهلوی بیشترین ضربه را به ملت ایران وارد کردند، ابراز داشت: برای کشور ما ننگ است که محصولاتی چون تخم‌مرغ و کَره را از کشورهای دیگر چون چین وارد کنند و چرا نباید از محصولات و تولیدات داخلی استفاده کنیم.

نعیم‌آبادی بابیان اینکه در سال رونق تولید نباید با کثرت تولید مواجه باشیم، در ادامه تصریح کرد: برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب می‌بایست تلاش مضاعف در دستور کار مسئولان و مردم قرار گیرد و از این جریان و مقوله نباید غافل شد زیرا اتکا به تولیدات داخلی می‌تواند ما را از وابستگی به دیگر کشورها رهایی بخشد.

وی افزود: توانمندی‌های ملت ایران در جهان زبان‌زد است و هرکجا نیروهای بومی و محلی به کمک مسئولان شتافتند شاهد توسعه، پیشرفت و آبادانی باشیم لذا نباید از ظرفیت مردمی غفلت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *