۴۰۹۵۲ کارت ملی هوشمند در مراکز ثبت احوال اصفهان معطل مانده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حسین غفرانی کجانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند ملی در استان اصفهان اظهار داشت: جامعه هدف دریافت کارت هوشمند ملی در استان اصفهان تا امروز چهار میلیون و ۶۵ هزار و ۴۹ نفر است.

وی افزود: از این تعداد تاکنون برای سه میلیون و ۸۳۶ هزار و ۱۵۱ نفر کارت هوشمند ملی صادر شده است.

مدیرکل ثبت‌احوال استان اصفهان با بیان اینکه می‌توان گفت تاکنون برای ۹۵ درصد از جامعه هدف دریافت کارت هوشمند ملی در استان اصفهان کارت صادر شده است، ابراز داشت: در حال حاضر ۴۰ هزار و ۹۵۲ قطعه کارت هوشمند ملی در مراکز ثبت احوال، پست باقی مانده است و از شهروندان استان اصفهان درخواست داریم هر چه زودتر برای دریافت کارت خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تعهد استان اصفهان در زمینه صدور کارت هوشمند ملی برای سال ۹۹ ۳۰۳ هزار و ۵۳۹ قطعه کارت است، تصریح کرد: تا پایان شهریور امسال ۱۴۹ هزار و ۲۲۱ نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده‌اند که در واقع می‌توان گفت نیمی از تعهدات استان در این زمینه محقق شده است.

غفرانی افزود: کسانی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده اما هنوز کارت خود را دریافت نکرده‌اند می‌توانند با استفاده از رسید ثبت‌نام کارت و همچنین یک مدرک معتبر دیگر در دفاتر دولتی و غیر دولتی خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *