۵ سالن ورزشی کردستان به نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا تبدیل شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

حامد جولایی به خبرنگار مهر گفت: جامعه ورزشی استان کردستان در تمامی عرصه ها و صحنه ها در سطح کشور و استان حضور داشته و به همین دلیل با ورود ویروس کرونا به کشور، تمانی ظرفیت ها را در این بخش در اختیار جامعه بهداشت و درمان قرار داده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر پنج سالن ورزشی در چهار شهرستان استان در اختیار سپاه بیت المقدس و دانشگاه علوم پزشکی قرار داده شده تا با استقرار تخت به عنوان نقاهتگاهی برای بیماران کرونایی آماده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان بیان کرد: هم اکنون سالن‌های جانبازان در مجموعه ۲۲ گولان و سالن آزادی هر ۲ در شهر سنندج برای این منظور در اختیار سپاه و دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

وی به در اختیار گذاشتن سالن‌های چندمنظوره سرپوشیده در شهرستان‌های سقز، بانه و بیجار هم برای نقاهتگاه خبر داد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی دارد که در هر شهری که نیاز بود اماکن ورزشی دیگری را در اختیار دستگاه‌های مربوطه برای ایجاد نقاهتگاه قرار دهد.

جولای گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا تمام فعالیت‌های ورزشی در اماکن ورزشی در استان کردستان نیزتا ۲۰ فروردین تعطیل است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *